Článok

Novinky
02 jún 2016

Rocker Peter Bažík prekvapuje spoluprácou so známym djským duom! Zajtra u nás exkluzívna premiéra

||
0 Comment

Peter Bažík u nás zajtra (piatok 3.6.) počas Rannej Show ZOO exkluzívne odpremiéruje novú skladbu Say My Name, na ktorej spolupracoval so známym DJským duom Switch2smile.

Kariéra slovenského speváka, producenta a skladateľa Petra Bažíka v ostatnom období výrazne napreduje. Po zdanlivej odmlke, ktorá prišla krátko po Petrovom absolútnom víťazstve v slovenskej verzii speváckej súťaži X Factor, sa všestranne nadaný umelec vracia do rádií a na koncertné pódiá s novým albumom KTO SOM Volume 1.

IMG_01 (10)

Okrem piesne Rátaj s tým, ktorú Peter, ako potenciálny hit tohtoročného leta, predstavil slovenským a českým fanúšikom iba pred pár dňami, prichádza s ďalšou novinkou Say My Name.

Tanečná skladba, ktorá je k dispozícii nielen v rádio verzii, ale svojím klubovým spracovaním zaujme tiež priaznivcov tanečnej scény, je jedným z Petrových blížiacich sa hudobných prekvapení nadchádzajúcich mesiacov. V súvislosti s jej vznikom s úsmevom prezrádza:  „Po dlhšej odmlke som sa zatvoril v skúšobni a odhodlal sa tam stráviť toľko času, kým niečo neurobím. Po zhruba 3 hodinách prázdnoty sa zrazu ocitla v mojich rukách gitara a ani neviem ako, odrazu to celé začalo. Myslím, že prvý bol refrén. Zhruba o polnoci už bola hotová aj hudba a tak som si slávnostne otvoril fľašu whiskey – darček na moju 30tku. To už sa mi začal v hlave črtať text a o štvrtej ráno bola pesnička aj naspievaná. Sranda bola, že až na druhý deň som zistil, že som pesničku zaspieval o 3 tóny nad môj bežný hlasový rozsah. Na vlastnej koži sa mi tak potvrdilo, že múza vie naozaj poriadne nakopnúť.  Alebo to bola skôr tá whiskey?“

Exkluzívnu premiéru nahrávky Say My Name v remixovanej verzii, o ktorú sa postaralo známe djské duo Switch2smile, si môžete u nás, na rádiu EUROPA 2 vychutnať už zajtra (to je 3.júna 2016), a to exkluzívne počas našej Rannej Show ZOO.

Switch2smile

photo: reefe | www.reefe.sk

Switch2smile tvorí dvojica  dj-ov / producentov  zo Slovenska a Bosny a Hercegoviny. Ich EDM zvuk kombinuje prvky Electro house a progressive house.

Hudobný talent ich dostal na neskutočné svetové podujatia ako je napríklad jeden z najlepších európskych festivalov: Exit festival v Srbsku, alebo na ostrov Pag v Chorvátsku, čo svetoznámu pláž Nikki beach na Malorke. Zahrali si so svetoznámymi djskými menami ako Axwell, David Guetta, Chicane, Nicky Romero, Kosheen, Laidback Luke, Brian Cross, Patrick Hagenar, Brian Cross, Inna a ďalšie.

Ich hudobná produkcia je veľmi dynamická súčasná a teraz prichádzajú so skvelým remixom vynikajúceho slovenského speváka a hudobníka menom Peter Bažík.

Informácie o všetkých aktivitách a novinkách, ktoré Peter plánuje, sa včas dozviete na facebooku,  instagrame  a na stránke www.peterbazik.com.

zdroj: http://www.europa2.sk/srv/www/content/db/sk/extra/spravy-e2/top-stories/8525.html

|
Tak málo // Peter Bažík - Kto som
icon-download
 1. Tak málo // Peter Bažík - Kto som
 2. All About The Conscience // Peter Bažík - Kto som
 3. Spýtaj sa ma // Peter Bažík - Kto som
 4. Say My Name // Peter Bažík - Kto som
 5. Say My Name (switch2smile remix) // Peter Bažík - Kto som
 6. Páperie // Peter Bažík - Kto som
 7. Rátaj s tým // Peter Bažík - Kto som
 8. On My Way // Peter Bažík - Kto som
 9. Nezaspím // Peter Bažík - Kto som
 10. Neblbni // Peter Bažík - Kto som
 11. Irish Eyes // Peter Bažík - Kto som