Článok

Novinky
23 jún 2016

VIDEO Bažík dva roky po výhre v X Factore: Aký odkaz má pre Sklovsku?

||
0 Comment

Tvárili sa ako nerozlučná dvojka a po skončení šou X Factor rozprávali Peter Bažík (31) a jeho tútorka Sisa Lelkes Sklovska (50) o ďalšej spolupráci. Odkedy spevák vyhral však prešli už dva roky. Ako sa majú veci dnes?

Krátko po skončení šou Bažík povedal, že je Sklovskej veľmi vďačný a verí, že mu speváčka bude nápomocná aj ďalej. Tieto slová však vyslovil pred dvoma rokmi. Odvtedy sa veľa zmenilo. „So Sisou sme v kontakte, ale je to také relatívne, lebo má toho tiež veľmi veľa. Lieta hore-dole. Takže už dávno sme sa nestretli na kávičke,“ posťažoval sa Bažík, ktorý ani s odstupom času neľutuje, že sa do šou prihlásil.

„Bolo to zhodnotenie mojej tvrdej práce na sebe samom. Vyšlo to. Som spokojný. Každá takáto šou je však len priestor, ktorý je človeku poskytnutý a je len na mne, čo s ním urobím. Nemám v pláne sa ho vzdať. Toho priestoru,“ dušoval sa spevák, ktorý si vďaka výhre odniesol sumu dvestotisíc eur.  Zatiaľ ich však minút nestihol. Šetrí si. „Práve na také projekty ako klipy, spolupráce atď.  Drvivá väčšina išla na bývanie,“ dodal na záver.

zdroj: http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/video-bazik-dva-roky-po-vyhre-x-factore-aky-odkaz-ma-sklovsku.html

|
Chameleón // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 1. Chameleón // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 2. Čo bolo to bolo // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 3. Nezaspím // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 4. Páperie // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 5. On my way // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 6. Rátaj s tým // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 7. Say my name // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 8. Budič // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 9. Neblbni // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 10. All About The Conscience // Peter Bažík - Kto som - Volume I
 11. Bonus: Dotkni sa // Peter Bažík - Kto som - Volume I