Článok

Novinky
27 máj 2016

Výnimočný koncert, ktorý treba zažiť

||
0 Comment

V príjemný aprílový večer sa v jednom z bratislavských klubov odohral unplugged koncert, ktorý sa stal pre mnohých nezabudnuteľným. Talentovaný spevák, multiinštrumentalista Bažík sa postaral o čarovný zážitok plný kvalitnej hudby a pulzujúcej energie. Spolu so svojím bratom Stanom predviedli na pódiu neskutočné hudobné divadlo a vytvorili tak výnimočnú atmosféru, ktorú si všetci naplno užívali. Súrodenecké puto spoločne pretavili do spevu, do hry na rôznych hudobných nástrojoch, ale tiež do samotnej energie, ktorá zo sympatických bratov priam vyžarovala. Smiech, radosť, či slzy dojatia – to sú emócie, ktoré vďaka úprimnému prejavu hudobníkov doslova lietali vzduchom.

Piesne a dokonalé hudobné sóla boli popretkávané osobnými zážitkami a skúsenosťami charizmatického Petra Bažíka, ktorý okrem vlastných skladieb z nového debutového albumu „Kto som“ zaspieval aj cover verzie známych piesní. Napriek obrovskému hudobnému nadaniu je Peter neuveriteľne skromný a priateľský človek, čoho je dôkazom aj prístup k fanúšikom, ktorých si mladý spevák veľmi váži. S úsmevom sa pristaví, porozpráva, odfotografuje a nejedného poteší možnosťou zahrať si v niektorom z jeho videoklipov.

A nie len videoklipy, ale tiež koncerty, ktoré Peter Bažík organizuje, majú úžasnú atmosféru, ktorá sa len ťažko opisuje. Aby ste pochopili, musíte ju zažiť na vlastnej koži. Možnosť budete mať už čoskoro a my sa už teraz na vás veľmi tešíme.

Foto: Pavol Kulkovský

|
Tak málo // Peter Bažík - Kto som
icon-download
 1. Tak málo // Peter Bažík - Kto som
 2. All About The Conscience // Peter Bažík - Kto som
 3. Spýtaj sa ma // Peter Bažík - Kto som
 4. Say My Name // Peter Bažík - Kto som
 5. Say My Name (switch2smile remix) // Peter Bažík - Kto som
 6. Páperie // Peter Bažík - Kto som
 7. Rátaj s tým // Peter Bažík - Kto som
 8. On My Way // Peter Bažík - Kto som
 9. Nezaspím // Peter Bažík - Kto som
 10. Neblbni // Peter Bažík - Kto som
 11. Irish Eyes // Peter Bažík - Kto som